.png

Qcase.cz - Unikátní kryty na mobil s vlastní fotkou. Rychlá výroba a dodání do 24 hodin v rámci celé Prahy včetně víkendů. 

Působíme na trhu od roku 2011, kdy jsme poprvé začali vyrábět vinylové samolepky na mobilní telefony, tablety a laptopy. Tak vznikla naší první značka Qsticker. O rok později, v roce 2012 rozšířili jsme naši dílnu a začali vyrábět designové kryty pro iPhone a Samsung Galaxy. Tak jsme přišli na trh s naší druhou značkou Qcase

Největší sortiment designových obalů na Apple a Samsung v České republice!

Kromě designových krytů, v roce 2013 začali jsme vyrábět kryty a obaly na mobil s vlastní fotkou. Pro jednoduché nakupování jsme první v České republice vytvořili unikátní konfigurátor "my.Qcase.cz", ve kterém máte možnost si vytvořit vlastní obal na mobil a to během vteřinky. 

Pro ty, kteří mají rádi produkty z přírodních materiálů, rozhodli jsme dále rozšířit svou nabídku. Tak v roce 2015 vznikla značka Voyage (Prémiové obaly na iPhone, iPad a MacBook) a v roce 2016 – Qcase Wooden (Dřevěné obaly na iPhone). Co teď? V roce 2018 přicházíme na trh s dřevěnými hodinkami Qwatch.

  

Naše obchody:

V současné době máme otevřeno 29 prodejen v 18 městech a 4 zemí. Tudíž, všechny naše výrobky můžete si koupit nejen prostřednictvím e-shopu Qcase.cz ale také v některých z našich značkových prodejnách v Rusku, v Kazachstánu a na Ukrajině. 

 


Porovnat