Kryt s vlastní fotkou na iPhone XS Max

Kryt s vlastní fotkou na iPhone XS Max

Kryt s vlastní fotkou na iPhone XS Max - VYTVOŘ SVŮJ VLASTNÍ IHNED!

obal s fotkou iphone xs max

Máte rádi svůj mobilní telefon a chcete mu dopřát nejen kvalitní ochranu, ale také jedinečný design? Chcete se odlišovat od ostatních a mít telefon, který není tuctový? V tom případě vás zajisté zaujme řešení, které vám nabízí kryt s vlastní fotkou na iPhone Xs Max.

Máte album, fotoaparát či mobilní telefon, které jsou plné zajímavých fotek? Přemýšlíte, jak je efektivně využít a také jim dopřát více veřejné pozornosti? Rádi byste je měli pořád u sebe? Tak na tyhle myšlenky existuje řešení, které vás celkem jistě zaujme i potěší.

Vaše nápady a jedinečné fotografie plné krásných záběrů a vzpomínek si zaslouží zveřejnění na kryt s vlastní fotkou na iPhone Xs Max.

Vlastní kryt na iPhone Xs Max vám umožní udělat z vašeho mobilního telefonu jedinečné zařízení, které se odliší od těch ostatních, které nesou stejnou značku. Bude vás dokonale prezentovat v soukromí i na veřejnosti a již na první pohled zaujme. Stačí si vybrat jedinečný záběr a je jedno jestli krajiny, nějaké akce či fotku někoho blízkého. Všechny takové soukromé obrázky jsou jedinečné a majiteli zcela blízké. Tak proč je skrývat doma v šuplíku, když je máte příležitost využít zcela jinak?

Kryt s potiskem na iPhone Xs Max zajistí vašemu mobilnímu telefonu nejen kvalitní ochranu, ale především design, který jen tak někde jinde nenajdete. Kromě samotného záběru či obrázku je důležité také provedení potisku a preciznost. Nové technologie zajistí dokonalost do toho nejmenšího detailu, protože když jedinečnost a vlastní kryt s fotkou na iPhone XS Max, tak ať to za tu změnu stojí a dělá radost.

Takovým telefonem se následně můžete bez obav prezentovat doma, v práci, na veřejnosti, na důležitých schůzkách, a ještě si při každém použití udělat radost pohledem na vlastní obal na iPhone Xs Max. To doslova svádí k tomu, abyste se pochlubili krytem, který jste si nekoupili v běžném obchodě jako stovky či tisíce dalších uživatelů, ale vy budete mít kryt s vlastním motivem na iPhone Xs Max. Jednoduše váš skvělý nápad.

A co je na tom všem nejlepší? Že nemusíte zůstat pouze u jednoho řešení, ale pořídit si hned několik jedinečných krytů, které ponesou vaše krásné vzpomínky či záležitosti vašemu srdci blízké.

Proč si objednat kryt na iPhone Xs Max s fotkou právě od Qcase? 

- Kryty na mobil s potiskem vyrábíme již od roku 2012. Jsme první začali nabízet tuto službu na českém trhu.

- Díky unikátní technologii naše pružné plastové obaly mají potisk nejen na zadní straně ale i na bočních hranách. Nepoužíváme k tomu žádné levné samolepky. 

- Profesionální grafická úprava, ochranná folie na displej a ručně dělané dárkové balení zdarma ke každému obalu.

- Vyrábíme kryty do 1 dne včetně víkendů.

- Díky našemu konfiguratoru, fotografii lze online upravovat, měnit polohu, přidávat několik obrázků do jednoho krytu a to zdarma, rychlé a bez front. 

- Kvalitu potisku ani neřešíme, ta je vždy na nejvyšší úrovni. 

- Obaly posíláme na dobírku. Kromě toho, naše obaly s potiskem je možné nejdříve objednat, pak vyzkoušet během 14 dnů a jen potom poslat platbu, žádné riziko.

Kolik kryt s fotkou na iPhone Xs Max bude stát? 
Kryt + Design + Potisk + Balení = 499 Kč

Jak si objednat kryt s potiskem na iPhone Xs Max ?

1. Poslat Váš motiv nebo fotku na " qsticker.cz@gmail.com "

nebo

2. Vytvořit online na našem webu: my.qcase.cz

VYTVOŘIT SI VLASTNÍ KRYT

696Komentáře

  • Avatar
   cyrus sanders
   Mar 25, 2020

   Are you looking for a thorough toto site? We recommend toto sites suitable for your desired conditions! https://mtnid88.com/