Kryt s fotkou na iPhone XR

Kryt s fotkou na iPhone XR

Kryt s vlastní fotkou na iPhone XR - vytvoř svůj vlastní ihned!

 kryt s fotkou na iPhone Xr

Chcete váš mobilní telefon odlišit od těch ostatních? Být jedineční a využívání telefonu si užívat se vším všudy? Nejen jej chránit před poškozením a vnějšími vlivy, ale také se dokonale prezentovat? Kryt s vlastní fotkou na iPhone XR vám zajistí ochranu i dokonalý design.

Mobilní telefony patří ke každodennímu komfortu, který využívá téměř každý. Nové technologie přinášejí také další nové modely, jako jsou různé značky a provedení chytrých telefonů, které si uživatelé užívají s veškerými službami, které nabízí.

A aby nebyl každý chytrý telefon zcela stejný, tak je potřebné je také odlišit od těch tisíců ostatních. Stačí se jen podívat kolem sebe a potkáváte desítky lidí, kteří využívají stejný telefon jako vy. Je čas nejít s davem a svému telefonu dát zcela nový kabát. Co takhle kryt s vlastní fotkou na iPhone XR?

Vlastní kryt na iPhone XR přináší jedinečné řešení, díky kterému i stejný telefon bude zcela jiný. Možná si říkáte, že mít kryt na telefon není přece nic nového, ale kryt s vlastním motivem na iPhone XR přece není jen tak ledajaký kryt.

Vy si necháte kryt na svůj mobilní telefon vyrobit na míru a přidáte do celé záležitosti vlastní nápad. Postaráte se o to, aby nikdo další neměl to samé provedení jako vy a při položení na stůl se neztratil mezi všemi ostatními. Žádné tuctové řešení, které mají stovky dalších, ale váš originální vlastní obal na iPhone XR.

Váš kryt s fotkou na iPhone XR vám umožní oživit váš chytrý telefon třeba o krásnou fotku z dovolené, pobytu na horách, ze setkání s rodinou či přáteli, o nevšední zážitky, vaše děti a mnoho dalšího co můžete na kryt vašeho telefonu přenést. Uděláte si tak radost sobě nebo někomu jinému a svoje vzpomínky nosit všude sebou.

Moderní kryt s potiskem na iPhone XR vám poskytne nejen kvalitní ochranu vašeho mobilního telefonu, ale také originální design, který nikdo další mít nebude. Provedení, ke kterému jsou využívané nejmodernější technologie, díky kterým se můžete spolehnout na kvalitu potisku a detaily, díky kterým bude kryt ještě dokonalejší.

Váš iPhone či jiná značka mobilního telefonu si zaslouží pozitiva navíc.

Proč si objednat kryt na iPhone XR s fotkou právě od Qcase? 

- Kryty na mobil s potiskem vyrábíme již od roku 2012. Jsme první začali nabízet tuto službu na českém trhu.

- Díky unikátní technologii naše pružné plastové obaly mají potisk nejen na zadní straně ale i na bočních hranách. Nepoužíváme k tomu žádné levné samolepky. 

- Profesionální grafická úprava, ochranná folie na displej a ručně dělané dárkové balení zdarma ke každému obalu.

- Vyrábíme kryty do 1 dne včetně víkendů.

- Díky našemu konfiguratoru, fotografii lze online upravovat, měnit polohu, přidávat několik obrázků do jednoho krytu a to zdarma, rychlé a bez front. 

- Kvalitu potisku ani neřešíme, ta je vždy na nejvyšší úrovni. 

- Obaly posíláme na dobírku. Kromě toho, naše obaly s potiskem je možné nejdříve objednat, pak vyzkoušet během 14 dnů a jen potom poslat platbu, žádné riziko.

Kolik kryt s fotkou na iPhone XR bude stát? 
Kryt + Design + Potisk + Balení = 499 Kč

Jak si objednat kryt s potiskem na iPhone XR ?

1. Poslat Váš motiv nebo fotku na " qsticker.cz@gmail.com "

nebo

2. Vytvořit online na našem webu: my.qcase.cz

Vytvořit si vlastní kryt

951Komentáře