Menu

Dřevěné hodinky Qwatch

Dřevěné hodinky Qwatch

Nové dřevěné hodinky Qwatch – staletími prověřená kvalita

dřevěné hodinky

Hodinky prošly za svou historii mnohými milníky. Od doby, kdy se přesunuly z kapsy na ruku, se toho ale paradoxně neudálo tolik. Objevily se digitální hodinky, které ovšem nikdy nevytlačily klasické ručičkové hodinky z trhu. Naopak – ty nejlepší hodinky jsou ručičkové a dědí se po generace.

panské hodinky

Jeden trend je však v posledních letech jasný. Stále více lidí prahne po přírodě, k plastům si vytvořili odpor. A co může být přírodnějšího než dřevo? Ano, rozhodli jsme se přijít s něčím novým a vytvořili jsme dřevěné hodinky. Pro tento účel jsme se spojili s rodinou firmou ze Singapuru, která zpracovává dřevo již od 18. století!

dřevěné hodinky Qwatch

dřevěné hodinky pro muže

Hodinky jsou stoprocentně ručně vyráběné právě v Singapuru, navržené a balené jsou ovšem u nás, v Praze. Hlavní devízou nových hodinek Qwatch je inovativní design, který se opírá o pravé dřevo mnoha typů. Každé jedny hodinky jsou ručně gravírovány a potřeny olejem, aby toho vydržely co nejvíce. Pro opravdové fajnšmekry navíc máme i hodinky s dřevěným řemínkem, díky čemuž rozhodně nezapadnete v davu. Konzervativnější z vás si mohou zvolit řemínek z pravé kůže či nerezové oceli, žádné plasty u nás nenajdete.

hodinky drevene

dřevěné hodinky

dřevěné hodinky damské

Dřevěné hodinky Qwatch jsou ideálním dárkem pro milovníky hodinek i dobrou koupí pro všechny ostatní. Rozhodně vzbudíte pozornost, protože mít kus lesa na ruce není úplně běžné. A díky kvalitním japonským strojkům vám na ruce vydrží pořádnou dobu.

dřevěné hodinky

dřevěné hodinky Qwatch

hodinky ze dřeva

chronograf hodinky

Prohlédnout celý sortiment dřevěných hodinek Qwatch

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Porovnat