Menu

Dřevěné obaly na iPhone

Dřevěné obaly na iPhone

Těšíte se z vašeho moderního iPhonu, ale nějak vás omrzel jeho design? Chcete se odlišit od ostatních a využít všechny originální možnosti? Co byste řekli na dřevěný obal na iPhone?

dřevěný obal na iphone 7 plus

Asi si řeknete, že to má každý a zřejmě se jedná pouze o umělou imitaci dřeva, a tedy skutečnost je nějaká umělá či jiná hmota. Budete však mile překvapeni. V tomto případě se nejedná o žádné náhražky a imitace, ale o obaly vyráběné ručně a skutečně z pravého dřeva.

dřevený kryt na iphone x

A to ne ledajakého, ale z ořechového, javorového nebo také i velice exkluzivního zebrano. Ke zpracování je použité gravírování a potírání olejem, čím obal získá ještě luxusnější design. Výhodou je také ochrana vašeho telefonu z každé strany, a to nejen proti poškrábání či pádům, ale také proti prachu.

dřevený obal na iphone

dřevěné pouzdro iphone

Můžete si vybrat z krytů určených pro iPhone 6/6s, 6s, 6s Plus, iPhone 8, 7, 7 plus, iPhone SE, X atd.

Oceníte také snadný přístup ke všem funkcím telefonu a používání dalších doplňků jako sluchátka, nabíječku a podobně. Bez toho, abyste obal při každém použití telefonu museli sundat.

pouudro ze dřeva iphone

dřevěný obal iphone SE

Maximální ochrana telefonu může být zajištěna kombinací dřeva a termoplastického polyuretanu, kterým jsou obohacené hrany obalu. Vzhled tak dostane ještě vyšší stupeň originality.

Takto zabalený iPhone se stane centrem nejen vaší pozornosti, ale i okolí, protože se nebudete za něj stydět při žádné příležitosti. Uděláte skvělý dojem na obchodním jednání, na schůzce se ženou či mužem, na společenské akci. Materiál a design, které jsou vhodným řešením pro muže i ženy a skvěle padnoucí ke každému stylu, a to od elegance až po styl sportovní.

dřevěný kryt iphone 8

dřevený obal iphone X

Pokud přemýšlíte, čím někoho blízkého potěšit, tak dřevěné kryty na iPhone rozhodně nezklamou a hodí se jako dárek k narozeninám i jako dárek pod stromeček na Vánoce. Možná jste už vyzkoušeli spoustu obalů, ale určitě žádný nebyl z pravého dřeva, a ještě produktem ruční výroby.

Prohlédnout naší nabídku dřevěných obalů

12Komentáře

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Porovnat