Menu

Peněženka s pouzdrem na mobil od Voyage

Peněženka s pouzdrem na mobil od Voyage

Pro všechny milovníky Apple výrobků, kvality a originality, chtěli bychom představit 3 typy kožených peněženek na iPhone nebo smartphony podobné velikosti od Voyage. Peněženka s pouzdrem na iPhone nabízí jedno univerzální řešení - všechno budete mít ihned po ruce. Bankovky, mince, doklady, karty a mobil dokonce v jednom místě. Díky prvotřídní toskánské kůži a ruční výrobě, ihned na dotek poznáte, že jde opravdu o luxusní výrobek. Peněženky jsou dostupné v několika barevných provedeních na oficialním webu: Voyage-official.com

1) Pouzdro s peněženkou ENTRY

Na první pohled, je to velmi jednoduchá kožená peněženka. Když ale ji vezmete do ruky, ihned zjistíte, že do ni se vejdou 3-5 bankovních karet, iPhone nebo smartphone podobné velikosti a 7-10 složených bankovek. Vše na jednom místě. Navíc, díky speciálním otvorům budete mít možnost nejen poslouchat oblíbenou hudbu na svém iPhone ale i nabíjet ho.

peněženka iphone X

Peněženka s pouzdrem na iPhone 8

peněženka a kožené pouzdro na telefon

Peněženka s pouzdrem na iPhone 8

2) Pouzdro s peněženkou HANDY - pro všechny milovníky plstí

Do peněženky HANDY se vejdou 4-6 bankovních karet, iPhone nebo smartphone podobné velikosti, 7-10 složených bankovek a dokonce i klíče. Navíc, díky speciálním otvorům budete mít možnost nejen poslouchat oblíbenou hudbu na svém iPhone ale i nabíjet ho.

Peněženka HANDY je ručně vyrobená z italské kůže nejvyšší kvality a 100% plsti, která díky svým vlastnostem s jistotou zachrání telefon při pádu.

Pouzdro s peněženkou na iPhone

Peněženka na iPhone X

peněženka na iPhone 8

3) Peněženka pro iPhone SEVEN - pokud s sebou nosíte i mince

Kožená peněženka na iPhone, do které se vejdou 3-5 bankovních karet, iPhone nebo smartphone podobné velikosti, 7-10 složených bankovek, mince a dokonce i klíče. Vše na jednom místě. Navíc jsme ji navrhli tak, že díky speciálním otvorům budete mít možnost nejen poslouchat oblíbenou hudbu na svém iPhone ale i nabíjet ho.

Peněženka pro iPhone X

Peněženka s pouzdrem na iPhone

Peněženka s pouzdrem na iPhone

1Komentáře

  • Avatar
   Hana Roštínská
   Dec 3, 2018

   Mám zájem o peněženku černé narvy se zipem.Adresa:Valticka15, Brno,Čr

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Porovnat