Kožená pouzdra pro iPhone

Kožená pouzdra pro iPhone

Hledáte unikátní obaly pro iPhone? Máte rádi handmade pouzdra? Rádi bychom vám představili stylové obaly pro iPhone od Voyage, které jsou vyráběné výhradně ručně v Praze.

V nabídce pro Vás máme obaly na všechny modely iPhone z pravé kůže a zároveň pouzdra z vlněné plsti. Na každý obal je záruka 2 roky. Všechny Voyage produkty jsou baleny do ručně vyráběných obálek. Nevlastníte iPhone? Nevadí, vyrobíme obal exkluzivně pro váš mobil!

1) Obal na iPhone // CULT

Obal // CULT nejen chrání iPhone před mechanickým poškozením, poškrábáním, nárazy a pády ale do něj se vejdou nejduležitější věcí jako kreditní karty, několik bankovek, řidičák a opencard. Vyroben z naturální 100% vlněné plsti a kuže.

obal pro iPhone 6s

kožený obal iphone

2) Obal na iPhone // FELTY

Obal Felty pro iPhone je dost podobný CULTu a liší se pouze formou kožené kapsy a navíc obsahuje trochu větší množstvi kuže, což dělá tento obal o pár dolarů dražším. Kožený obal na iPhone // FELTY vám zaručí maximální ochranu, unikátní design a originalitu. K dispozici v několika barvách. Vyroben z naturální 100% vlněné plsti a kuže.

obal pro iPhone

obal pro iPhone

obal pro iPhone

3) Obal na iPhone // LOFT

Vyrobili jsme takový jednoduchý obal na iPhone, který nejen chrání iPhone před mechanickým poškozením, poškrábáním, nárazy a pády ale vám zaručí unikátní design a originalitu. Kožený obal pro iPhone // LOFT je tvořen ze dvou materiálů: naturální italské kůže a 100% vlněné plsti. Plsť je velmi šetrná k displeji vašeho iPhonu a částečně jej čistí při vysouvání a zasouvání telefonu z obalu.

obal pro iPhone 7

obal pro iPhone 7

4) Obal na iPhone // SLIM


Tenký kožený obal pro iPhone do kterého se vejdou nejduležitější věcí jako kreditní karty, několik bankovek, řidičák a opencard.
Kvůli speciálnímu otvoru pro sluchátka je velice snadno poslouchát hudbu. Vyroben z naturální 100% vlněné plsti a kuže.

obal pro iPhone 7

kožený obal pro iPhone 6

5) Obal na iPhone // WOOLY

Pokud více preferujete plst', tento obal je určen výhradně pro vás. Oba z plsti pro iPhone // WOOLY vám zaručí maximální ochranu, unikátní design a originalitu. Kvůli prostorné kapse, řidičak, opencard a několik bankovek budou vždy s vámi.

obal pro iPhone 7

Oficialní stránka značky Voyage:
Voyage-official.com

134Komentáře

Leave a Reply

* Name:
* E-mail: (Not Published)
   Website: (Site url withhttp://)
* Comment:
Type Code
Porovnat