Taška na MacBook // HARBOR (Brown)

Nový produkt

Kožená taška na MacBook 15" & 13" // HARBOR  

  • Prémiová italská kůže 
  • 100% bavlněná podšívka
  • Plastový YKK zip s efektem proti poškrábání
  • Rychlý přístup na vnější kapsu
  • Vyrobeno ručně
  • Zaruka 2 roky

Nerovnoměrná struktura povrchu usně, drobné jizvy, vrásky a mírné barevné rozdíly nejsou vadou, ale naopak jsou charakteristickými znaky přírodní kůže.

Více informací

7 260 Kč Včetně DPH.

Myšlenka vyrobit slim tašku na notebook se narodila téměř před dvěma lety, kdy jsme založili naši značku Voyage. Konečně po několika měsících výroby a testování rádi bychom vám představili naši první koženou aktovku "HARBOR".

Elegantní, minimalistická a ultra tenká, to je naše nová kožená taška na MacBook 15. Navržena se zaměřením na drobné detaily, pro pohodlné cestování a dokonalou ochranu MacBook a jiných laptopů s podobným rozměrem.

Vzhledem k tomu, že kožená taška na laptop je velmi tenká, pohodlně se do ní vejdou MacBook Pro 15 spolu s nabíječkou, iPad, časopisy a další dokumenty velikosti A4, které budete potřebovat. Proto aby všechny věci byly rozděleny, uvnitř je velký úložný prostor a dodatečná kapsa na notebook. Zároveň, dodatečná vnější kapsa na zipu umožňuje vzít drobné předměty jako třeba iPhone, klíče, hotovost, kreditní karty a malý zápisník.

Rozměry (cm): 39 x 28 x 2,5

Balení:
Všechny Voyage produkty jsou baleny do ručně vyráběných obálek. 

kožena taška na macbook

Další produkty v kategorii:

Porovnat