Dřevěné hodinky Qwatch - Zebrano

Nový produkt

Luxusní dřevěné panské hodinky Qwatch s chronografem vyrobeny z exotického dřeva zebrano, které dodává hodinkám pravou přírodní strukturu, jedinečnost a nepřidá na nežádoucím objemu. Tyto kovové náramkové hodinky s funkcí času, stopek a kalendáře, jsou originálním módním doplňkem pro muže všech věkových skupin. 

Dárkové dřevěné balení - ZDARMA!

Více informací

2 690 Kč Včetně DPH.

Dřevěné hodinky s chronografem // Qwatch

Qwatch - vysoce kvalitní designové hodinky, ručně vyrobeny z právého dřeva. Každé dřevěné hodinky jsou ručně gravírovany, potřeny olejem, navrženy a baleny v Praze. Samotná ruční výroba hodinek probíhá v Singapuru, v rodinné firmě jejichž historie zpracování dřeva sahá až do 18. století.

Výroba hodinek - je to složitý proces, který trvá několik dní, kvůli čemu jsou naše produkty jedinečným a exkluzivním výrobkem.

Chronografy jsou hodinky s funkcí přesného měření zvolených časových úseků, tzn. že hodinky mají v sobě integrovanou funkci stopek. Chronograf se ovládá dvěma postranními tlačítky - horním tlačítkem se stopky spouštějí a také zastavují, spodním tlačítkem se naměřené hodnoty resetují. Centrální vteřinová ručka, která se po zapnutí stopek rozběhne, indikuje vteřiny. Minuty a hodiny se potom odečítají na menších subčíselnících, které mohou mít na číselníku různé umístění. Jeden ze subčíselníků obvykle patří průběžné vteřinové ručce, která běží stále a signalizuje tak, že jsou hodinky v chodu.

P A R A M E T R Y :

Průměr pouzdra: 44 mm

Šířka řemínku: 23 mm

Delká řemínku: 240 mm

Hmotnost: cca 70g

V L A S T N O S T I :

Balení: Dárková dřevěná krabička

Materiál pouzdra: Nerezová ocel + Zebrano

Materiál řemínku: Nastavitelný kožený řemínek 

Typ strojku: Japonský bateriový strojek Miyota Citizen, hodinky jsou vybaveny chronografem a ukazatelem data 

Voděodolnost: 3 ATM, díky povrchové úpravě jim nevadí běžný déšť ale hodinky nejsou vodotěsné. Do vody s nimi chodit nedoporučujeme.

Záruka: 2 roky

hodinky chronograf

dřevěné hodinky

Další produkty v kategorii:

Porovnat