Kryt s vlastním potiskem, který skutečně zaujme - vytvoř svůj vlastní ihned

Fotografie dnes doslova vládnout světu. Není těžké uhádnout proč. Chytré technologie, které nosíme doslova po kapsách, nám umožňují fotit kdykoli a cokoli. Když už s vaším mobilem fotografie pořizujete, proč si tu, která patří k vašim nejoblíbenějším nezvěčnit třeba na kryt, kterým mobil běžně chráníte? A jestli ještě kryt na mobilu nemáte, pak vám nabizíme jedinečnou příležitost jak si pořídit ten opravdu originální obal na míru. 

kryt s potiskem
Je skvělé, že i když má kryt s vlastní fotkou čím dál víc lidí, nikdy se s ním neztratíte v davu. Tím, že si vybíráte svojí vlastní fotografii, nemůžete být tuctoví. Takže vám to přináší jistotu naprosté jedinečnosti. Kryt s potiskem na mobil stoprocentně využijete. A pokud jste náročnější a rádi si dopřáváte neokoukané a unikátní věci, nabízí se rovnou otázka proč mít kryt s vlastním potiskem pouze v jednom provedení.

Jak vypadá kryt na iPhone s vlastním potiskem

obal na iphone s fotkou
Je úplně jedno, jaký typ chytrého telefonu vlastníte. Samozřejmě si lze pořídit kryt s potiskem na iPhone, ale i další oblíbené značky. Je ale jasné, že aby kryt vypadal opravdu dobře, je třeba při jeho výrobě využívat té nejmodernější technologie, která zaručuje kvalitní potisk a zároveň nezapomíná ani na detaily. Díky nim bude obrázek na krytu nejen z jeho zadní strany, ale objeví se i na jeho bočních hranách. I tak zdánlivé maličkosti hrají velkou roli ve výsledné vizáži. Je proto třeba věnovat jim dostatečnou pozornost.


Vše potřebné zařídíme za Vás


A přesně od toho jsme tu my. Ohlídáme vše potřebné k tomu, aby váš vlastní kryt na iPhone, nebo jiný chytrý telefon, vypadal naprosto úchvatně. Sami budete překvapeni výsledkem. A velmi určitě ho oceníte nejen vy, ale i vaše okolí. Navíc se díky kvalitnímu krytu na mobil vyhnete nepříjemnostem, jež by mohly mít za následek jeho poškrábání, nebo jiné poškození, které by mohlo být i fatální. Když už jste investovali jistě nemalé peníze do samotného přístroje, nešetřete na tak důležité věci, jako je kvalitní kryt s vlastní fotkou.

Proč si objednat kryt na iPhone s fotkou právě od Qcase? 

- Kryty na mobil s potiskem vyrábíme již od roku 2012. Jsme první začali nabízet tuto službu na českém trhu.

- Díky unikátní technologii naše pružné plastové obaly mají potisk nejen na zadní straně ale i na bočních hranách. Nepoužíváme k tomu žádné levné samolepky. 

- Profesionální grafická úprava, ochranná folie na displej a ručně dělané dárkové balení zdarma ke každému obalu.

- Vyrábíme kryty do 1 dne včetně víkendů.

- Díky našemu konfiguratoru, fotografii lze online upravovat, měnit polohu, přidávat několik obrázků do jednoho krytu a to zdarma, rychlé a bez front. 

- Kvalitu potisku ani neřešíme, ta je vždy na nejvyšší úrovni. 

- Obaly posíláme na dobírku. Kromě toho, naše obaly s potiskem je možné nejdříve objednat, pak vyzkoušet během 14 dnů a jen potom poslat platbu pomicí Twisto, žádné riziko.

 

Kolik kryt s fotkou na Samsung Galaxy a iPhone bude stát? 
Kryt + Design + Potisk + Balení =  499 Kč

Jak si objednat kryt s vlastním potiskem ?

 

1. Poslat váš motiv nebo fotku na " qsticker.cz@gmail.com " 

nebo

2. Vytvořit svůj vlastní design přes náš konfigurator: my.qcase.cz

Vytvořit si vlastní kryt 

Product added to wishlist
Product added to compare.